درباره ما

فروشگاه باناک نیرو مجموعه ای کامل و جامع در زمینه کالاها و تجهیزات برق صنعتی، ساختمانی و روشنایی است. فروشگاه باناک نیرو با افتخار اعلام میکند که با در نظر گرفتن دو فاکتور مهمه، کیفیت و قیمت مناسب توانسته است، رضایتمندی مصرف کنندگان را بدست آورد.

ما بر این باوریم آنچه که باعث رشد و پیشرفت و توسعه ما  شده است توجه به کفیت در ارائه خدمات و همچنین صداقت و درستی در فروش است؛ بنابراین توجه به کیفیت در راستای رضایتمندی مشتریان مهمترین هدف فروشگاه باناک نیرو میباشد.

 قبل از مشاوره و معرفی محصول به مشتریان نکات مثبت و منفی آن را به صورت کامل بررسی میکنیم. نتیجه این فرایند قطعا یک خرید رضایت بخش خواهد بود. برای حصول اطمینان شما مشتریان گرامی باید عرض شود این تحقیقات در ارتباط با محصول و کالای مورد نیاز شما بر اساس اطلاعات تولید کننده یا وارد کننده و  یا گارانتی محصولات در این زمینه و همچنین در صورت ممکن نصب آزمایشی کالا در یک پروژه حاصل میشود.

تنوع محصولات با قیمت های مناسب در فروشگاه باناک نیرو باعث افزایش رضایت مندی مشتریان  شده است و در نتیجه ما را به هدف خود یعنی موفقیت سوق میدهد. برای کسب موفقیتهای بیشتر نیازمند انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان و همکاران عزیز هستیم.

ما برای حفظ و ارتقاء این موفقیت سعی در به روز نگه داشتن این فروشگاه داریم و همچنین با تحلیل نظرات شما مشتریان، این به روز رسانی را به نحو احسن انجام میدهیم.

فروشگاه باناک نیرو- کلنیک تجهیزات برقی و ساختمانی

با تشکر از حسن انتخاب شما

مدیریت: مهندس فرزین سیفی

آدرس: لاله زار نو، کوچه امین زاده، مجتمع تجاری پردیس، طبقه دوم، پلاک ۱۳