تابلوهای برق

دسته بندی

تابلوهای برق یک محفظه تجهیزات الکتریکی  است که قطعات کنترلی و حفاظتی و لوازم نمایشگر روی آن نصب می‌شوند. همچنین تابلوهای برق برای جلوگیری از وارد شدن شوک الکتریکی به کاربرانِ تجهیزات و حفاظت تجهیزات در برابر عوامل محیطی استفاده می‌شوند. این ابزار برای ایمنی افراد بسیار ضروری است.

درب مات

تابلو برق ABS برند دانوب سایز ۱۳*۳۰*۲۰ سانتیمتر، درب مات

درب مات

تابلو برق ABS برند دانوب سایز ۱۵*۳۵*۲۵ سانتیمتر، درب مات

درب مات

تابلو برق ABS برند دانوب سایز ۱۷*۴۰*۳۰ سانتیمتر، درب مات

درب مات

تابلو برق ABS برند دانوب سایز ۲۱*۵۰*۴۰ سانتیمتر، درب مات

درب شفاف

تابلو برق ABS برند دانوب سایز ۱۳*۳۰*۲۰ سانتیمتر، درب شفاف

درب شفاف

تابلو برق ABS برند دانوب سایز ۱۵*۳۵*۲۵ سانتیمتر، درب شفاف

درب شفاف

تابلو برق ABS برند دانوب سایز ۱۷*۴۰*۳۰ سانتیمتر، درب شفاف

درب شفاف

تابلو برق ABS برند دانوب سایز ۲۱*۵۰*۴۰ سانتیمتر، درب شفاف

تابلوهای برق

تابلوهای برق عبارت است از فضایی که تجهیزات برقی در آن نصب می شوند.مشکلات ناشی از نصب تجهیزات و خطرات ناشی از عوامل محیطی و در دسترس بودن تمام قسمتهای برقدار از سوی اپراتور، سازندگان را بر آن داشت تا ایمنی بیشتری را تامین کنند، از این رو تابلو به شکل محفظه بسته طراحی شد تا تجهیزات داخل آن باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلوهای برق از این سایت دیدن بفرمایید.

تابلو های برق ABC دانوب

تابلوهای برق دانوب یا تابلو کنتور دانوب محفظه ای از جنس ABS است که تجهیزات برقی مثل کلید های محافظ جان، فیوز ها، کنتور ها، کابل های برقی و غیره داخل آن قرار داده می شوند که باعث جلوگیری از وارد شدن شوک الکتریکی به کاربران تجهیزات و حفاظت تجهیزات در برابر عوامل محیلی مثل باد و باران و … استفاده می شوند.

ABS مخفف عبارت Acrylonitrile Butadiene Styrene ، پلیمر ترموپلاستیکی است که از طریق پلیمریزاسیون استایرن و اکریلونیتریل در حضور بوتا دی ان تولید می شود . این پلیمر در مقابل محلول های اسیدی ، قلیایی ، هیدرو کلریک و فسفریک اسید غلیظ ، الکل ها ، روغن های گیاهی و معدنی کاملاً مقاوم است.

تابلوهای برق ABS دانوب درب شفاف

تابلوهای برق ABS  پلی کربنات دانوب با درب شفاف از محصولاتی است که درجه حفاظت IP65 دارد. به این معنی که می تواند در شرایط آب و هوایی مختلف به خصوص تابش مستقیم آفتاب ، برف و باران شدید ، رطوبت زیاد هوا و غیره مورد استفاده قرار گیرد. در ساخت آن سعی شده است قطعات و تکنولوژی مطابق با استاندارهای روز دنیا به کار رود تا محصولی با کیفیت برتر نسبت به نمونه های خارجی روانه بازار گردد.

تابلوهای برق ABS دانوب درب مات

منظور از درب مات این است که درب روی تابلو شیشه ای نبوده و از بیرون آن داخل تابلو برق دانوب پیدا نیست.

تابلوهای برق دانوب درب مات مقاوم در برابر ضربه- مقاوم در برابر نور خورشید (UV stabilizer) -غیر قابل اشتعال (Flame Retardant) – درب مات -(IP65) -قیمت مناسب 

جهت مشاهده سایر محصولات باناک نیرو در این قسمت کلیک کنید

نظرات بسته شده است.